0 800 30 7275

Безкоштовно по Україні

+38 (068) 616-66-66

+38 (057) 730-17-17

Баний комплекс

Баний комплекс Баний комплекс Баний комплекс

Нашим гостям " Park Hotel " пропонує банно - оздоровчий комплекс. Саме тут Ви зможете відпочити душею і тілом, повноцінно розслабитися і отримати заряд енергії.

Будь-якого відвідувача банного комплексу чекає висококласне обслуговування , кваліфікований персонал і прийнятні ціни.

У банному комплексі «Park Hotel» кожна людина зможе підібрати відпочинок на свій смак: російська лазня, турецький хамам , інфрачервона сауна , басейн , більярд . Попарившись, ви зможете відпочити, випити трав'яний чай у просторому і затишному приміщенні комплексу , в якому також є камін.

Також Ви можете заздалегідь замовити абсолютно будь-які страви і вони будуть готові до Вашого візиту в банний комплекс або вибрати страву з ресторанного меню під час Вашого візиту.

 

Оренда банного комплексу від 2 -х годин. До 6 осіб 380 грн\час. Кожен наступний відвідувач + 50 грн/год.

Баний комплекс Баний комплекс

Хамам (турецька лазня)

Хамам (турецька лазня) користується великою популярністю завдяки м'якому молочному пару , комфортній температурі повітря і підвищеної вологості. У такій лазні можна добре розслабитися і відпочити. А незабутній масаж із застосуванням повітряної піни стане приємною завершальній процедурою.

Баний комплекс
Баний комплекс

Лазня

Любителі російської лазні чудово знають, який чудовий ефект і прилив нових сил дає контраст між парилкою і холодною водою в басейні. Бажаючі можуть скористатися послугами професійних банщиків , які вміють вправно орудувати дубовими віниками . Такий своєрідний масаж покращує кровообіг і заряджає енергією.

Регулярне відвідування лазні - це вірний шлях до набуття міцного здоров'я , гарного тіла і відпочитої душі.

Залишити заявку